دانلود مقالات علمی

می توانید مقالات مورد نظر خود را در سایت سفارش دهید و آنها را دریافت نمایید.

پوشش اکثریت مجلات علمی و انتشارات

ما امکان فراهم آوری مقاله مورد نظر شما را از بیشتر پایگاه های اینترنتی داریم.

جهت مشاهده لیست کامل انتشارات مورد پشتیبانی می توانید به صفحه منابع و ناشران مورد پشتیبانی مراجعه فرمایید.

هزینه خدمات پایین

بعد از سفارش از طریق فرم ارسال سفارش از طریق وبسایت هزینه برای شما ارسال میشود و با پرداخت آنلاین میتوانید در کمتر از 1 روز مقاله مورد نظر خود را دریافت نمایید.

هزینه دانلود هر مقاله بین 3000 تا 5000 تومان می باشد که بعد از اطمینان از امکان فراهم آوری این مقاله توسط کارشناسان قابل پرداخت خواهد بود.

لینک ثبت نام در سایت و سفارش ویرایش

قابل ذکر است تمامی مراحل قیمت گذاری – پرداخت و ارسال فایل ها بصورت آنلاین از طریق پانل کاربری شما انجام خواهد شد و از طریق پیامک و ایمیل ، شما در جریان روند ویراستاری فایل خود قرار میگیرید.

معاونت های پژوهشی دانشگاه ها و سردبیران محترم مجلات علمی میتوانند  جهت همکاری بیشتر در امور پژوهشی و عقد قرارداد، با مدیریت وبسایت تماس حاصل نموده و خدمات پژوهشی را به همراه تخفیف ویژه به هیات علمی و دانشجویان دانشگاه خود ارایه نمایند.

امکان ارسال گواهی و همچنین فاکتور پرداخت معتبر ، جهت دانشگاه ها و مجلات پژوهشی و اشخاص هم بصورت پست و هم از طریق فکس و ایمیل امکان پذیر می باشد.

شماره تلفن های 09368238329  – 07136263545نیز پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.همچنین شما میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین سایت و یا در پنل کاربری خود و یا ایمیلmiladparscompany@gmail.com با ما در تماس باشید.

جهت اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی ذکر این نکته لازم است که این وبسایت علاوه بر ثبت در ستاد ساماندهی وبسایتهای اینترنتی ، دارای نشان اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن میباشد.

تمامی فعالیتهای این وبسایت ، زیر نظر شرکت ایده پردازان میلاد پارس به شیراز، خیابان زند، نبش خیام، ساختمان منتخب، طبقه دوم می باشد.