ویرایش انگلیسی و ویراستاری انگلیسی مقاله english edit native

بخش ویرایش مقاله موسسه Research editor  به صورت آنلاین با کادری مجرب و متخصص 24 ساعت شبانه روزدر تمام روزهای هفته فعال می باشد.ویرایش انگلیسی توسط انگلیسی زبانان اصیل یا اصطلاحا ویراستاری Native، جزء محبوب ترین خدمات مجموعه Research Editor می باشد.

لازم به ذکر است کلیه ویراستاری های زبان انگلیسی این مجموعه  ، دارای گارانتی بوده، درصورت عدم رضایت مشتری بصورت رایگان ویراستاری مجدد و در صورت عدم رضایت هزینه مسترد می گردد.

کیفیت عالی – قیمت مناسب – پشتیبانی عالی – گارانتی خدمات

جهت ثبت نام در سایت و ارسال فایل ترجمه اینجا کلیک کنید.

ویراستاری بومی یا نیتیو

شماره تلفن های 09368238329  – 07136263545 – 07136286120 – 09178187263

نیز پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.همچنین شما میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین سایت و یا در پنل کاربری خود و یا ایمیل miladparscompany@gmail.com با ما در تماس باشید.

قابل ذکر است تمامی مراحل قیمت گذاری – پرداخت و ارسال فایل ها ی ویراستاری بصورت آنلاین از طریق پانل کاربری شما انجام خواهد شد و از طریق پیامک و ایمیل ، شما در جریان روند ویراستاری فایل خود قرار میگیرید.جهت عضویت و ثبت درخواست جدید اینجا کلیک کنید


معاونت های پژوهشی دانشگاه ها و سردبیران محترم مجلات علمی میتوانند  جهت همکاری بیشتر در امور پژوهشی و عقد قرارداد، در مورد ترجمه تخصصی و ترجمه مقاله با مدیریت وبسایت تماس حاصل نموده و خدمات پژوهشی ترجمه مقاله و سایر خدمات را به همراه تخفیف ویژه به هیات علمی و دانشجویان دانشگاه خود ارایه نمایند.
امکان ارسال گواهی و همچنین فاکتور پرداخت معتبر ، جهت دانشگاه ها و مجلات پژوهشی و اشخاص هم بصورت پست و هم از طریق فکس و ایمیل امکان پذیر میباشد.

جهت اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی ذکر این نکته لازم است که این وبسایت علاوه بر ثبت در ستاد ساماندهی وبسایتهای اینترنتی ، دارای نشان اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن میباشد.

تمامی فعالیتهای این وبسایت ، زیر نظر شرکت ایده پردازان میلاد پارس به شیراز، خیابان زند، نبش خیام، ساختمان منتخب، طبقه دوم میباشد.